פרט ל-Infuse וה-i520, התומכים בדור 4 מבוססי אנדרואיד שהוצגו בתערוכת CES 2011, סמסונג לא חשפה יותר מידי הפתעות חדשות, והצפי היה כי תכריז על מכשירים נוספים בקרוב. נשיא סמסונג מובייל, ג’יי קיי שינג, צוטט בשנית והפעם סיפק לנו את מה שרצינו לשמוע: ממשיכו של ה-Galaxy S ייחשף רשמית בתערוכת MWC שתערך בחודש הבא. עוד הוסיף שינג כי המכשיר יהיה בעל מעבד כפול ליבה יחד עם מסך Super AMOLED Plus החדש ויריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד (כמובן) בגרסה 2.3. התמונה שדלפה לרשת (משמאל) על ידי אתר קוריאני, טוען כי זהו ה-Galaxy S2, וכי הוא מאמת את הדברים שנאמרו על ידי שינג ומוסיף כי למכשיר מסך מגע בגודל 4.3 אינצ'.

בנוסף שינג דיבר על מחשב הטאבלט Galaxy Tab וסיפק מידע כי מחשבים נוספים יצטרפו לסדרה השנה והבטיח כי פרטים נוספים ייחשפו בקרוב לצד תמיכה ברשתות LTE. לדברי שינג כ-1.5 מיליון מחשבי Galaxy Tab נמכרו עד היום וכי סמסונג היא האלטרנטיבה האמיתית היחידה שיש היום בשוק מול האייפד של אפל כאשר הוא צופה גדילה משמעותית במכירות טאבלטים ומכשירים ניידים בחברה, עד כדי פי 2 מהיום.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.