אחד הדברים הברורים שעמדו להתרחש לאחר ההשקה של טלפוני ה-iPhone 6 החדשים, אכן התרחש: סמסונג (Samsung) יצאה לקמפיין נגד בולט במיוחד.

החברה הקוריאנית הפיצה סרטון ששמו 'אז והיום'. בסרטון היא לוקחת את הצופים בחזרה לשנת 2011, אז מסך בגודל של 5.3 אינץ', גודלו של מסך ה-Galaxy Note המקורי, היה באמת גדול מאוד ביחס לתקופה. סמסונג מצטטת ציטוט שפורסם ב-The Wall Street Journal, שטוענת שבעת שיחת הטלפון באמצעות ה-Galaxy Note זה למעשה "כאילו שהמשתמש מדבר לתוך חתיכה של טוסט".

עברו 4 שנים מאז השקת ה-Galaxy Note המקורי, וסמסונג טוענת שהמתחרות אינן יכולות להתעלם מסדרת ה-Note – אלא להפך, הן מעתיקות אותה, כשבשלב זה בסרטון מוצג בבירור ה-iPhone 6 Plus. בשלב הבא סמסונג עוברת להדגיש עד כמה ה-Galaxy Note 4 אינו רק "טלפון גדול" ומציגה בסרטון את יכולות השימוש בעת הסטילוס שמגיע עימו, יכולת שאין ל-Plus של אפל (Apple).

למרות שה-Galaxy Note 4 הוכרז באופן רשמי לפני כשבועיים בכנס IFA שנערך בברלין, עדיין אי אפשר לרכוש אותו. ההשקה הרשמית מיועדת לאמצע חודש אוקטובר. ה-iPhone 6 Plus יושק רשמית ב-19.9 כשאפל כבר מקבלת הזמנות מוקדמות מה-12.9.

http://www.youtube.com/watch?v=oxhSnNZH3Rk