סמסונג ישראל הקימה אמש (ה’) את Samsung CITY, מתחם טכנולוגי וחוויתי בכיכר רבין בת”א במסגרת המרתון השנתי המתקיים בעיר. מלבד מוצרי סמסונג ופעילויות שונות ניתן יהיה גם לרכוש במתחם מכשירים ואביזרים של סמסונג במחירים נמוכים יותר בחנות סלולר של סאני תקשורת שהוקמה במקום.

סמסונג תציע למבקרים הנחה של 18 אחוז (ללא מע”מ) וטרייד אין למחזירים מכשירים ישנים תמורת זיכוי כספי בעת רכישת מכשיר סמסנג חדש. למשל, המביאים מכשיר iPhone 4S 16GB יוכלו לקבל זיכוי של 1,200 שקל ולרכוש Galaxy S4 במחיר של 1,325 שקל, זאת לאחר הנחה של 18% והחזר כספי על המכשיר הישן.  למעוניינים דווקא ב-Galaxy Note 3, יוכלו לרכוש אותו במחיר של 1,758 שקל לאחר הנחה וזיכוי כספי על מכשיר ה-iPhone 4S 16GB הישן לפי שווי של 1,200 שקל.

סמסונג ממשיכה גם למכור את מכשיר ה-Galaxy S3 ומציעה אותו במחיר של 1,678 שקל או 478 שקל למחזירים את ה-iPhone 4S 16GB.

סמסונג סיטי. צילום: אסף ברנע

אנה ליפניק-לוי, מנהלת השיווק של סמסונג בישראל: "אנו בסמסונג רואים בטכנולוגיה דרך לחוות חוויות חדשות, וליצור תוכן בדרכים ייחודיות. כמובילה בינלאומית בתחומי הטכנולוגיה, סמסונג גאה ונרגשת להוביל גם את מרתון סמסונג תל אביב לעולמות התוכן הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. את המרתון הנוכחי החלטנו לקיים בסימן של חדשנות, איכות חיים, חוויה ללקוחות סמסונג ומשפחותיהם ותרומה לקהילה.

קרא עוד:  מבט מבפנים: מה מסתתר בטלפון המתקפל של סמסונג?

יותר ויותר חברות החלו להציע בישראל אפשרויות טרייד אין, סמסונג החלה זאת בשנה שעברה עם השקת ה-Galaxy Note 3 ואילו גם רשת חנויות באג מציעה תוכנית דומה. רבים עדיין מעדיפים למכור את המכשיר בשוק יד 2 בתקווה לקבל סכום גבוה יותר, אולם ההתעסקות והזמן גורמים לחלק מאיתנו לוותר ולהחליף במקום במכשיר חדש.

מתחם Samsung CITY יהיה פתוח כל כל השבוע עד יום חמישי בין השעות עשר בבוקר ועשר בערב. בסוף השבוע השעות משתנו לכן מומלץ לבדוק לפני כן באתר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.