רבים ממכם וודאי כמעט שאינו משתמש בשירות המסרים המידיים של סמסונג חוצה הפלטפורמות, ה-ChatON, אשר מגיע עם כל מכשירי סדרת הגלקסי, אבל סמסונג רוצה הרבה יותר. דיווח ברשת אומר כי גרסת האנדרואיד של השירות משלבת מעתה תמיכה גם בהודעות SMS ו-MMS.

סמסונג הולכת בדרכה של אפל, פייסבוק וגוגל, שרק לאחרונה החלה לשלב הודעות SMS בשירות המסרים Hangouts. בכך היא הופכת את השירות להרבה מעבר לאפליקציית מסרים בין חברים, ולא נתפלא אם בעתיד הלא רחוק נראה את ChatON מחליפה את אפליקציית ההודעות המקורית של מכשירי הגלקסי השונים.

בין האפשרויות של האפליקציה היא שליחת הודעות לחברים, שיתוף תמונות וסרטונים, שליחת קבצים, צ’אט קבוצתי ובקרוב גם שיחות וידאו קבוצתיות. אמנם היא אינה נמנית לאחת האפליקציות המסרים הפופולרית בישראל אך בעולם היא רשמה הישג לא קטן של 100 מיליון משתמשים בחודש ספטמבר האחרון.

התוספת החדשה זמינה בינתיים רק למשתמשי האנדרואיד ורק במספר מדינות מצומצם (גרמניה וברזיל) ונתמך בכל מכשירי הגלקסי בגרסת ה-ICS ומעלה. האפליקציה זמינה להורדה עבור מערכות  AndroidiPhone ו-Blackberry.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.