שירות המסרים המידיים של סמסונג, ה-ChatON עולה כיתה, ומאפשר מעתה שיחה בין חברים גם דרך הדפדפן. על המשתמש להתחבר לאתר, ולהתחיל לשוחח עם החברים גם, לא משנה אם הם מחוברים לשירות דרך סלולר, טאבלט או מכשיר אחר.

עם השירות ChatON של סמסונג תוכלו לצ'וטט עם חברים במקום לשלוח SMS, לשלוח תמונות, לשתף את מיקומכם, לשלוח קליפים וגם לבצע שיחת ועידה בצ'ט. האפליקציה פועלת ברקע כך שניתן יהיה לקבל הודעות מידיות מבלי צורך לפתוח את החלון ובנוסף היא כוללת אפשרות לשיחה קבוצתית ושליחת קבצים בין המשתמשים. סמסונג שיחררה כבר אפליקציה למערכת האנדרואיד, ל-AppStore, מערכת ה-Bada ובלקברי וכמובן שהכל בחינם.

סמסונג מחזקת את היכולות שלה בתחום שירות ההודעות החינמית, למרות שמספר גדול של מוצרים כבר קיים בשוק ובראשם אפליקציית WhatsApp ושירותים דומים קיימים גם לבעלי בלקברי (BBM) ואייפון, אך כאשר המוצר מוטמע בכל מכשיר שהחברה מוכרת, יש לה יתרון לא קטן על אחרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.