האם סמסונג (Samsung) מתחילה להתאושש? לאחר מכירות מאכזבות, מבחינתה, של מכשירי הדגל הקודמים שלה במשפחת ה-Glalxy, עושה רושם שמכשירי ה-Galaxy S7 וה-S7 Edge בדרך לשבור את הבצורת. בתחילה העריכו מומחים כי סמסונג תמכור כ-7 מיליון מכשירים ברבעון הראשון של השנה, ואילו עכשיו ההערכות הללו מתקנות את עצמן ומגדילות את המספר ל-9.5 מיליון, לאחר שהחל לזרום מידע ראשוני על תפוצת המכשירים.

ככל הנראה לא מדובר על מכשירים שנמכרו בפועל למשתמשים, אלא אספקה של מכשירים שנשלחה מהחברה לספקים חיצוניים, כך שזה לא אומר ש-10 מיליון אנשים כבר רכשו את המכשירים. כמו כן, המספרים הללו לא מביעים דבר על מידת שביעות רצון של המשתמשים מהמכשיר, או על אחוז האנשים שהחליטו להתנסות בו ולהחזיר לחנות.

גורמים מעריכים כי חלק מהתלונות על מכשירי ה-S6, כמו למשל החוסר בחריץ microSD או הסוללה הקטנה יחסית, אשר תוקנו בדגמים הנוכחיים, מלבד הסוללה שאינה נשלפת, עשוי להגביר את מדד שביעות הרצון מצד הלקוחות ובסופו של דבר אף להגדיל את המכירות ברבעונים הבאים.

כמו כן, המספרים לא מספקים אבחנה ברורה בין הגירסה הרגילה לגירסת ה-Edge, ויתכן שמספרים נפרדים עבור המכשירים הללו היו מספקים תוצאה עם נקודת מבט שונה. בשנה שעברה, למשל, סמסונג העריכה לא נכון את הביקוש ל-S6 Edge, מה שהוביל לבעיות בייצור ובמכירה.