גלקסי אס 7

סמסונג (Samsung) החליטה להעמיד למבחן הסוללה את המכשירים המובילים של 2016 אחד נגד השני בבדיקה פשוטה למדי של ניגון וידאו ללא הפסקה. מי זכה? את התשובה אתם יכולים לנחש.

אז כן, המנצחים הגדולים הם Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge, שהצליחו להגיע לנתון של 10 שעון ו-59 / 32 דקות בהתאמה. נתון מכובד לכל הדעות. על הדרך, הם העקפו ובהפרש ניכר את LG G5 שעמד לפי המבחן במקום האחרון עם 6 שעות ו-31 דקות, Huawe P9 עם 6 שעות ו-51 דקות וכמובן היריב הגדול, iPhone 6s שהחזיק מעמד 8 שעות ו-12 דקות.

גם בבדיקות שלנו של מבחן הסוללה, Galaxy S7 הצליח להוציא את זמן השימוש הרב ביותר, מעל 11 שעות בשימוש רציף. אך צריך לזכור כי סמסונג מפעילה מצב חסכון בסוללה באחוזים האחרונים, כפי שאפשר להבחין לקראת סוף הסרטון, אז בהירות המסך יורדת למינימום כדי להגביר את זמן הסוללה, מה שסיפק עוד מעט דקות עבודה.

למעשה, במקרה של מבחן כמו זה שבחנה סמסונג, מה שגורם לבזבוז הסוללה בעיקר הוא המסך, כך שמצב הבהירות כאן היא גורם מכריע ואת ההבדל בהירות בין המכשירים קשה לדעת.

אגב, הטלפון שבבדיקות שלנו הצליח להגיע לזמן סוללה מרשים של 14 שעות הוא Oukitel K6000 Pro, הנמכר ברבע מחיר מרוב המכשירים שבהשוואה.