סמסונג מציגה את ממשיכו של מכשיר ה-Wave, המכשיר הראשון אשר קיבל את פלטפורמת ה-Bada והושק לאחרונה בארץ. פרט לכך שה-Wave 2 S8530 דומה להפליא לקודמו, גם בצד המפרט כמעט ולא תמצאו שינוי פרט לגודלו של המסך. סמסונג ציידו את המכשיר החדש במסך בטכנולוגית Super LCD בגודל 3.7 אינצ’, זאת במקום ה-3.3 אינצ’ SuperAMOLED שבמכשיר הקודם.

מעבר לכך, המכשיר החדש דומה לנוכחי עם מעבד 1GHz Hummingbird שסמסונג פיתחה בעצמה, מצלמה 5 מגה פיקסל וצילום HD 720p, קישוריות WiFi, תקשורת Bluetooth 3.0, חריץ microSD ויציאת טלוויזיה. מערכת ה-Bada המגיעה עם המכשיר היא בעלת ממשק מגע קליל ופשוט, ה-TouchWiz בגרסה 3 וכן היא כוללת חנות אפליקציות עצמאית ומגוון אפליקציות הטעונות מראש במכשיר.

המכשיר החדש בעיקר מגדיל לנו את המסך ב-0.5 אינצ’ אך מחזיר אותנו למסך SuperLCD. הוא יגיע לראשונה בחודש הבא לגרמניה במחיר של €429 ($587).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.