שמענו כבר בעבר על כך שסמסונג (Samsung) מתכננת להרחיב את מכשיר ה-Galaxy Alpha לסדרה מתכתית גדולה, והנה זה קורה: החברה הכריזה על ה-Galaxy A5 ו-Galaxy A3.

Galaxy-A5_Set_-Midnight-Blackצמד המכשירים החדש מכוונים לצעירים ולטרנד צילומי הסלפי ומעוצבים בהתאם בשלל צבעים שונים ומתכתיים, כאשר אלו מיוצרים בגוף Unibody של אלומיניום. בסמסונג אומרים כי מדובר במכשירים הדקים ביותר שלה, כאשר ה-Galaxy A5 נמדד בעובי של 6.7 מ”מ וה-A3 בעובי של 6.9 מ”מ (בדומה ל-iPhone 6).

סלפי לצעירים
סמסונג מצטרפת למתחרות כמו , HTC Eye, Xperia C3 וה-Ascend P7 שכבר הושקה ומתהדרים במצלמת סלפי קדמית איכותית, אך בסמסונג בחרו מצלמה מעט יותר צנועה עם חיישן של 5 מגה פיקסל המצוידת במגוון יכולות כמו הסלפי הרחב, יצירת אנימציות GIF, צילום אוטומטי, שיפור מראה הפנים ושימוש משולב עם המצלמה האחורית בעלת חיישן של 13 מגה פיקסל (A5) או 8 מגה פיקסל (A3).

בצד המפרט המכשירים מציעים שבב מרובע ליבות (בלי ציון הדגם), כאשר דגם ה-Galaxy A5 מצויד בפרט מעט חזק יותר הכולל מסך 5 אינץ’ מסוג Super AMOLED ברזולוציית HD, זיכרון עבודה של 2 ג’יגה-בייט, סוללת 2,300mAh, תמיכה בתקשורת LTE ואחסון פנימי של 16 ג’יגה-בייט. ה-Galaxy A3 לעומתו מצויד במסך קטן יותר של 4.5 אינץ’, זיכרון עבודה של 1 ג’יגה-בייט RAM וסוללה בהספק של 1,900mAh.

שני המכשירים ירוצו על מערכת האנדרואיד 4.4 ויושקו תחילה במזרח בחודש הבא.

http://www.youtube.com/watch?v=m1uzXBo_VPQ

Samsung Galaxy A5

מכשיר ה-Galaxy A5 נחשב לדקיק ביותר מבית סמסונג (6.7 מ"מ) ומעוצב בגוף מתכתי מאלומיניום. המכשיר מגיע במגוון צבעים ועם מצלמה 5 מגה פיקסל קדמית לצילומי סלפי איכותיים. הוא מצויד במסך 5 אינץ' HD, שבב מרובע ליבות, זיכרון עבודה 2 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי 16 ג'יגה בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה 13 מגהפיקסל אחורית, סוללה 2,300mAh ומערכת האנדרואיד עם ממשק ה-TouchWIZ.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.