ססומג הכריזה על סדרת כרטיסי זיכרון בפורמט microSD שמיועדים ליישומים בהם השימוש בכרטיסי הזיכרון הינו אינטנסיבי במיוחד. שלושת הכרטיסים שייכים למשפחת הכרטיסים המכונים PRO Endurance וזה אומר שהם גם מיועדים לשימוש בתנאי עבודה קשים.

הכרטיסים מציעים הגנה נגד מים בתקן IPX7 והם מיועדים לשימוש נקי מתקלות גם בטמפרטורות גבוהות, ולמעשה עד 85 מעלות צלזיוס. בחברה מכוונים אותם אל עבר שימושים כמו מצלמות אבטחה שמרבות לצלם וידאו ובקצב גבוה יחסית, כשחלקן מוצבות במקומות חשופים מאוד לשמש, וכן גם למצלמות דרך ברכבים שהמיקום שלהן על החלון או על הדשבורד בדרך כלל גורם להן להתחמם מאוד. הכרטיסים אמורים להיות גם עמידים בפי קרני רנטגן והם לא יימחקו גם אם תעברו ליד מגנט.

הכרטיסים, שזמינים בתצורת microSDHC ו-microSDXC, מציעים שלושה נפחים. כל הכרטיסים תומכים במהירות קריאה סדרתית של 100 מגה-ביט/לשנייה ומהירות כתיבה סדרתית של 30 מגה-ביט/לשנייה.

הכרטיס בנפח 32 גיגה-בייט אמור להימכר ב-24.99 דולרים והוא מציע עד כ-17 אלף שעות וידאו והוא מקבל אחריות שלנתיים. הכרטיס בנפח 64 גיגה-בייט יעלה 44.99 דולרים והוא יכל לשמור עד כ-26 שעות וידאו, ואילו כרטיס ה-128 גיגה-בייט יכול לשמור עד כ-44 אלף שעות וידאו והוא יימכר ב-89.99 דולרים. הוא גם יקבל 5 שנים אחריות לעומת ה-3 שנים שתעניק סמסונג למי שיקנה כרטיס 64 גיגה-בייט.