סמסונג (Samsung) הכריזה על השקת טאבלט חדש המצטרף למשפחת ה-Galaxy Tab A שלה. הטאבלט החדש, ששמו המלא הוא Galaxy Tab A 8.0" 2019, מציע כפי שניתן להבין משמו מסך בגודל 8 אינץ' והוא מגיע ברזולוציה של 1280×800 פיקסלים.

לפי החברה היא סיפקה לטאבלט עיצוב מתכתי שאמור להקנות לו מראה יוקרתי, אם כי השוליים הרחבים מסביב מזכירים דווקא עיצוב מיושן. הוא מבוסס על מעבד מרובע ליבות במהירות מרבית של 2.0 גיגה-הרץ ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9.0 שמעליה One UI, הממשק החדש של החברה.

הטאבלט מגיע עם 2 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, והוא ניתן להרחבה בעוד 512 גיגה-בייט זיכרון עם כרטיס microSD. יש לו סוללה גדולה יחסית של 5,100 מילי-אמפר/שעה ועדיין הוא שומר על עובד של 8 מ"מ. חיבור ההטענה הוא במפתיע USB 2.0.

המצלמה בחלק הקדמי של Galaxy Tab A החדש היא בגודל של 2 מגה-פיקסל, והאחורית בגודל 8 מגה-פיקסל. המחיר טרם פורסם, אבל הוא אמור להתחרות במחירי טאבלטים דומים של היצרניות הזולות מסין.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.