סמסונג הכריזה באופן ראשוני על מחשב נייד חדש בשם Flash שמציע בעיקר מהירות גלישה גבוהה יחסית וכן מקלדת בעיצוב רטרו ייחודי שמזכיר מכונות כתיבה של פעם. ל-Flash יש מסך 13.3 אינץ' ברזולוציית FHD, והחברה טרם ציינה איזה מעבד נמצא בליבו ועם כמה זיכרון RAM וזיכרון אחסון הוא יגיע.

היא כן ציינה, כמוזכר לעיל, שהוא יגיע עם מודם מעודכן מבית אינטל (Intel) שתומך בקישור WiFi 802.11ac בערוץ 2×2 עם קצב העברת נתונים מרבי של 1.7 גיגה-ביט/לשנייה. כן ציינה החברה שהמחשב, שיגיע עם Windows 10, פותח גם בעזרת מיקרוסופט (Microsoft) בעיקר בהיבטים של אבטחה – כולל חיישן טביעות אצבע, וכולל יצירת מחיצה סודית בכונן בה ניתן לשמור קבצים שדורשים הגנה.

סמסונג גם סיפרה שהמחשב יגיע עם מחבר USB Type-C ועם תמיכה בכרטיס זיכרון מסוג UFS שאמור להיות מהיר עד פי חמש לעומת כרטיסי microSD רגילים. המחיר הבסיסי למחשב יהיה 715 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.