סמסונג מובייל ישראל הודיעה היום על העדכונים הצפויים למכשיר ה-Galaxy S II ומחשבי הטאבלטים החדשים הנמכרים בארץ. עדכונים אלו הם חלק מהשחרורים שסמסונג העולמית מבצעת בכל עדכון גרסה של גוגל, וגם בארץ מבצעים את השדרוג לאחר התאמתו לרשתות הסלולר המקומיות והוספת העברית.

תחילה Galaxy S II וגם Galaxy S הראשון ישודרגו לגרסה 2.3.5 שכן עד היום הם נמכרו עם גרסה 2.3.3. לדברי סמנסונג, השיפורים הם “מחת למכסה המנוע” ויגרמו למכשירים לפעול מהר וחלק יותר. אנחנו  יודעים לספר כי העדכון בא לסדר בנוסף מספר באגים הקשורים לתמיכה במייל ארגוני (Exchange) וזה יתרחש ככל הנראה כבר בחודש הבא.

אחריו יגיע עדכון  לאנדרואיד Honeycomb לגרסה 3.2 המיועד עבור מחשב הטאבלט Galaxy Tab 10.1 שנמכר בסלקום כיום עם גרסה 3.1 ויעודכן בהמשך דרכה.

ומה לגבי ICS? סמסונג ישראל ממתינה למפעילות הסלולריות “כדי שיאמצו אותה”, ז”א לאחר שהמפעילות יבצעו את הבדיקות הנדרשות למערכת שסמסונג תוציא, אז היא תגיע למכשירים הנמכרים בארץ כולל Galaxy S הראשון, ולכן זה וודאי ייקח קצת זמן. בינתיים, סמסונג UK צייצה כי העדכון הרשמי למערכת האנדרואיד 4.0 יגיע לשני מכשירי הגלקסי וגם ה-Nexus S, אולם היא לא נקבה בתאריך סופי ליציאת הגרסה. אנחנו בכל מקרה נעקוב ונדווח.

מתוך ההודעה בעמוד הפייסבוק: