בסמסונג (Samsung) רוסיה עובדים שעות נוספות, ומביאים בשורות לשאר העולם שממתין ומצפה לשדרוגים: עדכון הלוליפופ (Lollipop) למכשירי ה-Galaxy Note 3 וה-Galaxy S4.

העדכון, שיצא ממש לפני מספר שעות, מביא עימו את הגרסה המעודכנת של TouchWiz על גבי מערכת ה-Lollipop גם ל-Galaxy S4. מלבד הליטוש העיצובי, העדכון גם מביא עימו את ממשק ההתראות החדש במסך הנעילה, עיצובו המחודש של בר ההתראות ותצוגת הישומים האחרונים החדשה. העדכון שוקל 1049 מגה-בייט, גודל דיי חריג גם במובן של עדכוני תוכנה, וכדי לחסוך במקום, סמסונג הסירה מהמכשירים מספר אפליקציות של גוגל (Google) כגון Google Play Books, Movies ועוד.

העדכון מופץ כרגע לדגם ה-Exynos של ה-Galaxy S4, דגם ה-GT-I9500 שהופץ בעיקר בישראל. יש לשים לב כי לאחר העדכון כמות הזכרון (RAM) שתהיה פנויה למשתמש תעמוד על 950 מגה-בייט בלבד, מהלך שקורה גם במכשירים נוספים שקיבלו ויקבלו את העדכון.

מספר ימים לפני כן, גם ה-Galaxy Note 3 זכה לקבל את העדכון ה-Lollipop, גם כן ברוסיה. כעת, כשהעדכונים יצאו באופן רשמי, משתמשי סמסונג השונים ברחבי העולם יצטרכו לחכות להפצה הרשמית של הגרסה גם במדינותיהם. המשתמשים המתקדמים יוכלו לצרוב את הגרסה הרוסית דרך תוכנת ה-Odin ולהנות מהאפשרויות החדשות כבר עכשיו. תוכלו להתרשם מהעדכונים על גבי המכשירים בסרטונים הבאים שהאתר SamMobile הביא לנו