סמסונג (Samsung) החלה לשלוח אמש הזמנות לאירוע הכרזה תחת הכותרת "4X FUN" שתערוך ב-11 באוקטובר, ללא מיקום או שעה, שם היא צפויה להכריז על מכשיר חדש.

בהזמנה שאותה פרסמה באתר שלה, נראה שאינה אומרת הרבה. בהזמנה נכתב "מכשיר הגלקסי החדש של סמסונג מביא דרכים חדשות להביע את עצמכם יותר מאי פעם", אבל מה שיותר מעניין הוא הכיתוב 4X FUN, שיכול להעיד על מספר דברים.

ייתכן כי בסמסונג צפויים לחשוף לראשונה טלפון חכם בעל 4 מצלמות. בהתאם לטרנד ריבוי המצלמות, החברה תציג ג דגם חדש המיועד כך נראה לשוק הביניים אשר יכלול שתי עדשות מאחור ושתיים מקדימה (עבור סלפי), או בכלל שלושה חיישנים בגב המכשיר ורק אחד מקדימה. מנגד, דיווח אחר מדבר דווקא כי החברה תציג טלפון חכם מתקפל, אך קשה להאמין שמכשיר כה מהפכני יוכרז בצורה כה צנועה.

מועד ההכרזה מעלה תהיות רבות שכן את מכשיר הדגל שלה חושפת סמסונג בדרך כלל ברבעון הראשון של השנה, בין החודשים פברואר – מרץ. בתוך כך, למרות שהשמועות אומרות כי בחברה נוטים למקד את המאמצים להשיק את מכשיר הדגל החדש כבר בסתיו הקרוב, עם היסטוריה של הדלפות כל כך גדולה, ובמדיה ובחברה הקוראנית היו אכן עושים צעד שכזה, היינו כבר שומעים עליו לפני זמן רב.