מכשיר הדגל החדש של סמסונג, ה- Galaxy S3, כולל עימו לא מעט פיצ'רים חדשים, ביניהם העוזרת הווירטואלית החדשה – S Voice. ובכן, שאלנו את העוזרת הווירטואלית בסקירה מספר לא מבוטל של שאלות, על מנת לבדוק את יכולותיה ומצאנו כי היא יודעת לא מעט, אולם  כאשר שאלנו מהו הטאבלט הטאבלט הטוב ביותר, התשובה הייתה מעט מפתיעה. העוזרת הווירטואלית מביכה בתשובתה את חברת סמסונג כאשר היא עונה כי ישנם חמישה טאבלטים טובים ביותר (רמז: אף גלקסי טאב לא נכלל ביניהם).

אז מהו הטאבלט הטוב ביותר, על-פי S Voice? התשובה המתקבלת היא חמישה טאבלטים – וכולם iPad 2. כן, קראתם נכון. כל חמשת הטאבלטים המוזכרים הנם סוגים שונים של ה- iPad 2, מבחינת נפח הזיכרון, הצבע ותקשורת ה- 3G. אז מסתבר כי ה- iPad 2 הוא שליט הטאבלטים הנוכחי, לא הגלקסי טאב למיניהם ולא ה-New iPad, כך ניתן להסיק מתשובתה האינטליגנטית של S Voice. מקור התשובה אינו ברור, כיוון שלא צוין.

בכל אופן, אם תהיתם מה חושבת העוזרת הווירטואלית על השאלה המתבקשת – "מהו הסמארטפון הטוב בעולם", תשמחו לדעת כי לפחות כאן היא תומכת בסמסונג. כאשר נשאלה זאת, היא ענתה כי "הדעות חלוקות, אך יש לי הרגשה כי אולי תוכל למצוא את התשובה באתר של סמסונג מובייל". אמנם היא בהחלט לא ענתה מפורשות כי ה- Galaxy S3 הוא מכשיר הסמארטפון הטוב ביותר, אבל כן רמזה לטובת סמסונג.

קרא עוד:  גוגל שחררה את הבטא הרביעית ל-Android Q

אם אתם בספק לגבי אמינות תשובת S Voice, וכבר הספקתם לרכוש את מכשיר הדגל החדש – תוכלו לשאול את S Voice באנגלית: "What is the best tablet", או "What is the best smartphone" ותבדקו בעצמכם.