כולם מצפים וממתינים לחשיפת אפל את מכשיר ה-iPhone 5 (כי כבר באמת שמיצינו את השמועות), והנה מקור מאתר PocketGamer אומר כי אפל תקיים אירוע ב-5 לאוקטובר, בעוד שבועיים וחצי בלבד. הערכות הם כי אפל תכריז על ה-iPhone 5 זאת למרות זאת למרות שמועות אחרות הטוענות על עיכובים בפס הייצור של המכשיר. נוסף לכך, נראה את מערכת ה-iOS 5 וכל החידושים האחרונים שהוכנסו לגרסה הסופית המצטרפים לשינויים שנעשו מגרסאות הבטא השונות, וכן יש סיכוי כי גם נראה גרסה משודרגת של הדור הנוכחי, ה-iPhone 4S.

לגבי המכשיר עצמו, הדיווחים האחרונים התמקדו בעיקר בצד העיצובי כאשר חברת האביזרים Case Mate חשפה בטעות את חלקי המכשיר, שם נראה כי הגב עשויי מאלומיניום ופינותיו מעוגלות, בניגוד למכשיר כיום המשתמש בזכוכית. גם מגן המסך שנחשף הציג כפתור Home גדול יותר עם מסך רחב (אם כי ישנה סבירות כי מדובר בזיוף) ובכך אנחנו מקבלים תמונה ברורה יותר כיצד ייראה המכשיר העתידי (בדומה להמחשה בתמונה למעלה).

iOS 5, iPhone 5 ב-5 לאוקטובר? לנו זה נשמע תאריך מעולה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.