כותר ההמשך ל-Titanfall ככל הנראה לא יהיה בלעדי רק לקונסולות ה-Xbox ולמחשב האישי, וככל הנראה יגיע גם אל קונסולת ה-PlayStation 4.

Titanfall הינו משחק יריות בגוף ראשון מרובה-משתתפים שפותח על-ידי יוצרי Call Of Duty ומתרחש בעולם עתידני בו חיילים יכולים לזמן רובוטי ענק, טיטאנים, לזירות הקרב. הכותר היה זמין רק עבור קונסולת האקסבוקס והמחשב האישי ובעלי קונסולת PlayStation לא זכו ליהנות מהמשחק, אך ככל הנראה אלו כן יוכלו לשחק במשחק ההמשך, שטרם הוכרז, שכן על-פי דברים של בלייק ג׳ורגנסן, סמנכ״ל הכספים של EA, בכנס הטכנולוגיה אינטרנט ומדיה ואמר ״בשנה הקודמת הכותר היה [זמין] רק עבור ה-Xbox. בעתיד, עליו טרם הכרזנו, נוציא משחק TitanFall נוסף… סביר להניח כי תהיה לו טביעת-רגל גדולה יותר מזמינות על פלטפורמה בודדת״.

כאמור, כותר ההמשך טרם הוכרז אם כי סביר להניח שהוא נמצא בפיתוח, שכן הכותר המקורי, למרות שלא זכה לכמות מכירות רבה יצר עניין רב בעקבות מכניקת המשחק המעניינת והעולם העתידני בו הוא מתרחש. למעשה הכותר עורר ב-E3, תערוכת המשחקים השנתית עניין כה רב עד שמיקרוסופט (Microsoft) הרחיבה את הסכם הבלעדיות עם EA מכותר שהיה אמור להיות בלעדי באופן זמני בעת השקת קונסולת ה-Xbox One, לכותר בלעדי שלא זמין כלל עבור הקונסולה המתחרה מבית סוני (Sony).

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.