ההדלפה של מכשיר ה-Nokia EOS, המצלפון 41 מגה פיקסל של נוקיה ייקרא בשם Lumia 1020 ויוכרז בחודש הבא, כך מדווח חשבון הטוויטר של [email protected] ויש לנו נטייה להאמין לו לאור ההצלחות הרבות של הדלפותיו בתקופה האחרונה. על פי השמועות האחרונות, הסמארטפון החדש של נוקיה מבוסס Windows Phone 8 ויהיה מצויד במסך 4.5 אינצ’ וכמובן מצלמת ה-PureView הזהה לזו של ה-Nokia 808 עם חיישן 41 מגה פיקסל ועדשה של Carl Zeiss. עוד נאמר כי ה-Lumia 1020 תכלול מספר יישומים יחודיים כמו ה-Pro Camera שתאפשר למשתמש לנצל את יכולות המצלמה החזקה. המכשיר החדש צפוי להיחשף בחודש הבא ב-11 ליולי באירוע מתוכנן שתערוך נוקיה.

בשבוע שעבר גם סמסונג הביאה מצלמה איכותית לסמארטפון כשחשפה את Galaxy S4 Zoom עם עדשת זום אופטית וחיישן 16 מגה פיקסל. זהו מכשיר משולב מצלמה הראשון מסמסונג אך להבדיל מזה של נוקיה, מדובר בעדשה גדולה היוצאת החוצה כך שהוא לא מאוד נוח וקל להשתמש בו בצורה רגילה בשל המבנה השונה שלו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.