האם זוהי סופה של סדרת ה-G Pro? מאז הצגת סדרת מכשירי ה-G, הציעה LG ללקוחות המעוניינים במסך גדול יותר את סדרת מכשירי ה-G Pro שנועדו להתחרות בסדרת ה-Note של סמסונג, אך נראה כי החברה שוקלת להפסיק את סדרת ה-Pro ולהתמקד במכשיר דגל אחד בשנה.

הדיווח מגיעה אלינו מהאתר Heraldcorp אשר גורס כי החברה תפסיק את ייצור סדרת ה-G Pro ולמעשה השנה לא נקבל את מכשיר ה-G Pro 3. חשוב לזכור כי הסדרה נולדה על-מנת לתת מענה לסדרת ה-Note של סמסונג, אשר מציעה מכשירי פאבלט בעל מסך גדול במיוחד, אך עתה שמכשיר הדגל של החברה כבר מצוייד במסך בגודל 5.5-אינץ', כך שההבדל בינו לבין הנוט קטן, אם בכלל זה רלוונטי ללקוחות. על-פי הדיווח נראה כי בחברה סבורים כי אין טעם לבזבז משאבים על שיווק, ייצור והשקה של מכשיר נוסף שיהיה מצוייד במסך שהוא גדול רק במעט מזה שנמצא במכשיר הדגל של השנה הנוכחית והחברה תתמקד במקום במכשיר ה-LG G4 אשר יושק ב-2015.

המיקוד בסדרת ה-G נראה לנו הגיוני, שכן לחברה יש את מכשיר ה-LG G3 בתור מכשיר פאבלט עם מסך ענק ומכשירי G Mini או G Beat לאלו המעוניינים במכשיר בעל מסך קטן יותר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.