דיווח חדש טוען כי מכשיר הדגל הבא של גוגל (Google) עשוי הפעם ליישר קו עם הטרנדים של עולם הסלולר. תרשים שעלה לרשת מציג, לכאורה, את המראה הצפוי של Pixel 4 XL, בו אפשר לראות חזית מכשיר נטולת מגרעת בעל מסך מקצה-לקצה עם חריר מצלמה כשבצידו האחורי מערך צילום כפול.

אם נכון הדיווח, נראה כי בגוגל בחרו לאמץ את אחד המאפיינים המרכזיים של מכשירי ה-Galaxy S10 של סמסונג (Samsung), כשבצידו הימני עליון של מסך ה-Pixel 4 XL יימצא חריר המצלמה. בשרטוט ניתן לראות כי זה מאכלס בתוכו צמד חיישני, וייתכן כי בדומה למכשירי ה-Pixel 3 XL יהיה מדובר בזוג מצלמות, כשאחת מהן בעלת זווית ראייה רחבה יותר לצילומי 'סלפי' קבוצתיים.

בצידו האחורי של Pixel 4 אפשר להבחין גם בחלק שיאכלס את מערך הצילום האחורי, שנראה מרובה עדשות. כך Pixel 4 XL יהיה המכשיר הראשון של גוגל שניחן במערך צילום שכזה ויהיה מעניין לראות כיצד תנצל החברה אלה, שכן הדגמים הקודמים עשו חיל בתחום הצילום גם עם השימוש במצלמה יחידה. עוד בחלקו האחורי של המכשיר בולט בהעדרו חיישן טביעות האצבע, דבר שמוביל להערכה כי המכשיר יצוייד בקורא טביעת אצבע מתחת למסך.

כרגע טרם התקבלו חיזוקים שיאמתו את אמינותו של הדיווח, אך מדובר בצעד מתבקש המטפל בתלונות וביקורת השלילית לה זכה עיצוב מכשיר ה-Pixel 3 XL, שכן זה מגיע עם מגרעת גדולה וגסה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.