אנחנו שומעים לאחרונה יותר ויותר שמועות על כך שענקית המסחר והספרים אמזון מתכננת להשיק טאבלט אנדרואיד, במיוחד לאחר השקת חנות האפליקציות משלה בחודש שעבר עם שירות תכנים בענן. גם אפליקציית הספרים של ה-Kindle לאנדרואיד שהושקה לאחרונה מתחברת לשמועות החדשות שאומרות כי אמזון תשיק לא רק טאבלט אחד, אלא משפחה שלמה של מכשירי אנדרואיד ואף מכשיר סמארטפון אחד. בראיון שערך Consumer Reports עם מנכ”ל החברה אמר “stay tuned” לאחר שנשאל האם בכוונתו להשיק מכשיר כזה או אחר.

את הטאבלט(ים) אמזון תציע גם כחתחליף צבעוני לספר האלקטרוני ל-Kindle המפורסם ומענה למתחרה ה-Nook Color אך ישנה סבירות כי הם יימכרו במקביל, כשהקינדל יימכר במחיר נמוך עוד יותר מהיום. מי שייצר לאמזון את המכשירים היא סמסונג שלה כבר ניסיון לא קטן במכשירי אנדרואיד והתכנון להכרזה לפי הדיווחים האחרונים מיועד לקראת החודשיים הקרובים או בתקופה מאוחרת יותר לקראת החגים בארה"ב.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.