המסך החדש אותו מתכננת חטיבת התצוגה של סמסונג, Samasung Display, להוציא מקו הייצור שלה יתעכב ולא יגיע לשוק לפי הצפי הראשוני של החברה. הצג אמור לשמש את מכשיר הדגל הבא של החברה, ה-Galaxy S4, ולהציע צפיפות מדהימה של 441ppi. הצג הנוכחי, של ה-Galaxy S3, מציע רק 306ppi ברזולוציית HD מלאה, כך שזה אמור להיות שיפור משמעותי מאוד באיכות התמונה המוצגת. מסך הרטינה (Retina) של ה-iPhone 5, לדוגמה, מציע הפרדה באיכות של 326ppi.

לפי האתר הסיני Digi Times, המתמחה בנעשה מאחורי הקלעים של תעשיית המחשוב והטלפוניה, ככל הנראה ל-Samsung Display אין את הטכנולוגיה שמתאימה לייצור מסך ברמת הפרדה גבוהה שכזו, כשהבעיה המעשית היא היכולת לחבר את תאי ה-OLED לזכוכית התצוגה.

האתר אף מוסיף שהחברה פנתה לבקשת עזרה לחברת 3M, כדי שהיא תעזור לה למצוא את הפתרון, מה שיוביל לתוספת זמן נכבדה, ככל הנראה, לזמן התכנון, הייצור ובסופו של דבר גם להגעה של ה-S4 לשוק.

מסך ה-AMOLED של ה-S4 אמור לפי השמועות להיות בגודל של 4.99 אינץ' ולהציע, כאמור, רזולוציית HD מלאה – 1,920×1,080 פיקסלים.

 >> גם הגלקסי אס 2 מקבל את ממשק ה-TouchWIZ החדש
>> גלקסי אס 3 מכר 30 מיליון יחידות, וכמה הנוט 2?
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.