חברת Rovio, מפתחת המשחק Angry Birds המהנה והממכר הודיעה כי תציג היום ביחד עם סמסונג (בקמפיין משותף של המשחק ומכשיר ה-Galaxy Note) את משחק ההמשך לסדרה שייקרא Angry Birds Space. הפעם מבטיחה לנו Rovio שינוי מרענן לסדרת המשחקים הפופולרית ובינתיים קיבלנו טיזר מעניין ואפילו טריילר בשיתוף של NASA (בהמשך) שבו אסטרונאוט מסביר ומדגים איך המשחק באמת יראה, כל זה בתוך חללית ללא כוח משיכה, ולקראת סוף הסרטון אנו מקבלים הצצה למספר שלבים מהמשחק.

Angry Birds Space צפוי להגיע ב-22 במרץ, אך בשביל בעלי ה-Galaxy Note התכניות קצת משתנות: סמסונג מבטיחה שבעלי הנוט יקבלו את המשחק בגרסה בלעדית עם כל מיני תוספות מעניינות, מה שהם מכנים :" Premium Suite Upgrade". נראה שיש למה לצפות מהמשחק החדש, ובינתיים כולנו נמתין להגעה שלו לחנויות האפליקציות השונות בקרוב. המשחק יהיה זמין לפטפורמות iOS, Android, MAC ו-PC (וכנראה שגם לפייסבוק, אך מידע כזה לא סופק עדיין).

Temple Run רץ לאנדרואיד
ומכאן לעניין אחר: Temple Run, אחד מהמשחקים הפופולריים ביותר עם מעל 40 מליון הורדות במכשירי ה-iOS סוף סוף מגיע לכל מכשירי האנדרואיד. המשחק, שמסיבה לא ברורה לא יצא לאנדרואיד עד עכשיו ושחסרונו די השפיע על המשתמשים השונים שציפו לו ינחת ב-Google Play (ה-Market בשמו החדש עם התוספות השונות) ב-27 במרץ.

"אנו נרגשים לשתף את תאריך השחרור (של טמפל ראן) באנדרואיד עם האוהדים שלנו שהיו כל כך נלהבים ותומכים", אמר קית' שפרד, מייסד ושותף באולפני Imangi, מפתחי המשחק ומוסיף:"באמצעות הרחבת המשחק למכשירים נוספים אנו מקווים לספק את אותו משחק ממכר ומהיר לקבוצה חדשה לגמרי של שחקנים". אז היכונו לשני משחקים ממכרים שבדרך. (מקור)

עדכון: עוד סרטון על ה-Angry Birds SPace