כל מאות האלפים שגרים בישראל עם שותפים מכירים את הצורך המעיק לזכור מי-שילם-מה ומי-חייב-למי וכמה? ומתי? ואיך ? התבלבלתם? גם אנחנו.

אפליקציה חדשה בשם ״שותפים״ פותחה כדי לעשות סדר חדש בדירות משותפות, ולהפוך את הטיפול בחשבונות למשהו פשוט וכיף עבור כולם. דרך ״שותפים״ כל דירה יכולה לפתוח רשת חברתית פרטית, ובה לתעד את כל מה ששולם, להעביר מסרים לכולם ולאזן את החובות הפנימיים דרך משחק.

הממשק יורד לרזולוציות של חשבונות רבים כמו: מים , חשמל, ארנונה, גז , ועד בית, קניות, טלוויזיה, אינטרנט, בעל מקצוע ועוד. ב״שותפים״ מאמינים שגיליונות אקסל זה אחלה, אבל לא כולנו נולדנו רואי חשבון, ולכן האפליקציה שמה דגש על חווית שימוש קלילה וכיפית.

מאחורי האפליקציה עומדים צעירים אשר מתגוררים בדירות שותפים בעיר תל אביב : אחד מהם דביר צנוע (30) גר בפלורנטין עם שותף וחתולה. למד חשבונאות וכלכלה באוניברסיטת תל אביב אבל אחרי שסיים החליט לקחת תפנית יצירתית ולעבור לעולם הסטארטאפים. הוא התחיל לעבוד במיזם הראשון בתור עורך תוכן ואחרי 4 שנים מצא את עצמו מנכ״ל. עכשיו, עם הניסיון המצטבר, הוא עזב את העבודה ולקח לעצמו משימה חדשה בחיים: להפוך את החיים של דירות שותפים בכל העולם לפשוטים ומתפקדים.

בגרסה המתקדמת של האפליקציה שתראה אור בהמשך הדרך יתאפשרו תשלומים והעברת כספים ישירות דרך הנייד, ומתוכננים רכיבים קהילתיים שיאפשרו תקשורת עם השכנים, קבלת יעוץ משפטי לשוכרים ושאר עניינים שרלוונטיים מאוד למי שחולק דירות.

קרא עוד:  ועכשיו גם אינסטגרם מתעדכנת עם מצב כהה

להורדה: Android

*הודעה לעיתונות