חברת רונלייט, נציגת MIO בישראל משיקה שירות דיווחי תנועה למכשירי Mio GPS . ה- Mio Freeway יאפשר לכם בזמן ניווט לקבל דיווחי תנועה ועל פי העומסים הוא ינווט אתכם כדי לחמוק מהפקק. על המפה יוצגו כל ההתרעות על עומסים, באיזה נתיב, זמן העיקוב ורמת העומס. השירות מבוסס על טכנולוגית TMC (ר”ת Traffic Message Channel) המאפשר קבלת נתונים ל-GPS בתדר FM ופיענוח למידע דיגיטלי (RDS – בדומה להצגת שם התחנה ברדיו). החברה תשתף פעולה עם “קול ישראל” וחברת iTIS וינתן רק למכשירים החדשים שהושקו לאחרונה לארץ, (Mio Moov) וכן למכשירים עתידיים הצפויים לצאת בהמשך.

השירות, שיחל לפעול בזמן הקרוב, ידרוש עריסה עם אנטנה לקליטת השידורים בעלות משוערת של 400–500 ש”ח והמחיר כולל את השירות עצמו ללא דמי מנוי חודשיים. בהמשך צפויי להשתנות שיטת התשלום.

אמנם רונלייט הם הראשונים להשיק זאת, אך בימים אלה עורכת חברת איתורן ניסויים להשקת שירות שכזה למכשירי ה-GPS שהחברה משווקת. יהיה מעניין. (כלכליסט, PPC)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.