וידאו: Roidmi NEX, שואב האבק האלחוטי הראשון עם שטיפה

7

מותג השואבים רוידמי (Roidmi) השיק בישראל דרך היבואנית הרשמית S&T, את Roidmi NEX, השואב האלחוטי הראשון בעולם הכולל פעולת שטיפה.

השואב החדש הינו דגם משופר של Roidmi F8. הוא דומה לקודמו אך מציע מספר שיפורים. בין השיפורים הללו ניתן למנות את עוצמת השאיבה החזקה ב-25% יותר מזו של הדור הקודם, עם נתון של 23,500pa לעוצמת יניקה. מדובר בעוצמה הזהה לזו של Dyson V10 היקר מ-Roidmi F8 באופן משמעותי.

אבל החידוש העיקרי שמביא Roidmi NEX הוא ערכת שטיפה. היא מאפשרת לנגב את הרצפה במקביל לשאיבה, כך שלמעשה שתי הפעולות מתבצעות בו זמנית. את הערכה מחברים לשואב באופן מגנטי והיא כוללת מיכל מים ומטלית ניגוב הניתנת לרחיצה, כך שהמנגנון אינו דורש התעסקות רבה ומאפשר לעבור בין מצב שאיבה לשטיפה בקלות.

Roidmi NEX מגיע עם מגוון אביזרים באריזה כמו גם מטליות להחלפה, מסנן נוסף ועמדת טעינה. שלא כמו בדור הקודם, המטען כעת מתחבר לשואב באופן מגנטי, כך שלא חייבים לחבר את כבל הטעינה באופן ידני. גם זמן העבודה שופר והוא עומד כעת על 60 דקות, או 10 דקות במצב טורבו.

מחירו של Roidmi NEX הוא כ-1,500 שקלים, עם זאת, במסגרת המכירה המוקדמת הוא מוצע ב-1,299 שקלים עם הרחבת אחריות לשנתיים ותיק אביזרים במתנה דרך אתר החברה, בשימוש בקוד קופון Roidmi1299.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.