שואב אבק נייד רוידמי F8

שואבי האבק האלחוטיים כבר השתלטו על כל פינה. בין אם זה שלל דגמי דייסון (Dyson) כמו V7, V9, V10 ותת הדגמים שלו כמו Absolut או Animall המציעים חלקים שונים במחירים שונים. אבל כאן נכנסים לנישה היצרניות הסיניות ובראשם Roidmi (רוידמי) שהציגה לאחרונה את דגם ה-Roidmi F8, כמה שמסתמן כלהיט חדש במחיר אטרקטיבי.

בדומה לדייסון, הרוידמי F8 הוא שואב אבק ידני נייד ונטען, עם עוצמת שאיבה חזקה לא פחות מאשר השואבים של פעם. הוא מסוגל להגיע לעוצמת יניקה של 18,500pa עד 115 וואט, עם מנוע המסתובב 100,000 פעמים בדקה. עוצמה שכזו שוות ערך ל-Dyson V8 היוקרתי ואף הוא חזק ממנו.

שואב האבק Roidmi F8 הוא קל לשימוש. כל שצריך הוא לנתק אותו מהמטען, לחבר את החלק הרצוי ולצאת לדרך. הוא מסוגל לשאוב בקלות רבה רצפות, משטחים, פרקט ועוד ולהחליף את פעולת הטאטוא הכה מייגעת. הוא מסוגל לשאוב ספות, שטיחים, וילונות, שולחנות, מטבח ועוד.

בניגוד לדייסון, רוידמי F8 מגיע מראש עם כל החלקים באריזה וזה כולל מוט ארוך כדי שלא תצטרכו להתכופף. ראש מברשת שאיבה ממונע החובט ברצפה או בשטיח, ראש קטן לאזורים צרים כמו ספות או ניקוי הרכב, מוט צינור צר וגמיש ועוד חלקים נוספים.

חלקים המגיעים עם רוידמי F8

מיכל איסוף הפסולת של Roidmi F8 מסוגל להכיל עד 0.4 ליטר והוא שוקל 1.5 ק"ג בלבד – בין הקלים בתחום שואבי האבק הניידים. הסוללה שלו מסוגלת להספיק עד 55 דקות הפעלה בעוצמת שאיבה נמוכה, או 30 דקות בעוצמת שאיבה החזקה ביותר. פילטר HEPA בתוכו ניתן לשטיפה וגם כלול בערכה פילטר נוסף.

קרא עוד:  כצפוי? גם בוואן פלוס שוקלים לייצר אוזניות נטולות חוטים

מלבד כל אלה, את Roidmi F8 אפשר לנהל דרך אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי (Xiaomi). זוהי אפליקציית הבית החכם של שיאומי הפועלת בשיתוף עם רוידמי ודרכה ניתן להגדיר את עוצמת השאיבה, לצפות בנתונים שונים ולבדוק מתי נדרש להחליף את הפילטר. מלבד זאת גם אפשר לעדכן גרסאות תוכנה דרכה, לצפות בזמן הסוללה הנותר ועוד

מחירו של רוידמי F8 גם כן זול משמעותית מאשר דייסון. אמנם Jimmy JV51 זול יותר, אך הוא מתעלה עליו ביכולות ובעוצמה.

Roidmi F8 נמכר במחיר של כ-1000 שקלים ב-KSP. ניתן להשיג אותו גם ב-AliExpress במחיר החל מ-280 דולרים או ב-Banggood.

עוד בנושא: מעדיפים שואב אבק רובוטי? הנה מה שחשבנו על Mi Robot 2