אסוס (Asus) משיקה בישראל את מארז ROG Strix Helios, מארז המחשב הראשון לגיימינג מבית ROG. Strix Helios הוא מארז באיכות פריומיום ובגודל mid-tower עם עיצוב מרהיב ומערכת ניהול כבלים מקיפה, ויש בו שפע של מקום לתצורות עם קירור במים. Strix Helios תוכנן מהיסוד כדי להתאים לרכיבי ROG, ולכן כל חובב של המותג ודאי ישקול לרכוש אותו.

בנוי לתצורות מחשבי ראווה

Strix Helios מעוצב במחשבה על משתמשים שרוצים להרכיב מחשב גיימינג ייחודי ויוצא מן הכלל. הוא כולל שלושה לוחות של זכוכית מחוסנת ומעושנת בעובי 4 מ"מ המקובעים במסגרת מעודנת מאלומיניום מוברש ומשלב גם תאורת Aura RGB מרהיבה  בלוח הקדמי. ניתן להגדיר כל אחת מנוריות ה- LED בפני עצמה ולהתאים אותן אישית תוך שימוש במיליוני צבעים ובמגוון אפקטים מוגדרים מראש – באופן שקל לסנכרן את כולן עם שפע מוצרי החומרה התומכים בטכנולוגיית Aura Sync כדי ליצור מראה מרהיב וייחודי של המחשב.

Image result for ROG Strix Helios

Strix Helios מציע אפשרות להרכבת שתי יחידות GPU באופן אנכי בנוסף לכיוון הסטנדרטי, לגיימרים שרוצים להוסיף עוד טאץ' של סטייל. לגיימרים שרוצים לראווה להציג את המחשב באירועי LAN ואירועי גיימינג , המארז מגיע עם ידיות אופנתיות מבד, שנבדקו בקפדנות כדי לוודא שהן יכולות לשאת עד 50 ק"ג לשינוע נוח.

ניהול כבלים ותחזוקה קלות

Strix Helios עוצב בקפדנות עם כיסויים גמישים ומערכת ניהול כבלים מקיפה שעוזרים לשמור על פנים המחשב מסודר, נקי ואסתטי. כיסוי מותאם ורב-תכליתי עם מאחזי GPU מסייע בהסתרת כבלים באופן מתוחכם, מספק תמיכה יציבה לכרטיסים גרפיים ומאפשר הרכבה של כונן SSD או ROG Aura Terminal כדי להציגם היטב. יש גם מארז PSU משני חלקים עם פתח קדמי המאפשר תאימות ל- ROG Thor או לספק  כוח אחר המשלב תצוגת OLED מובנית. מאחור, כיסוי כבלים שקוף למחצה מסתיר חיווט תוך שהוא מאפשר לתאורה של התקני RGB להאיר דרכו.

קל גם להרכיב את המחשב עם Strix Helios וגם לבצע בו עבודות תחזוקה. לחצני שחרור בחלק האחורי של השלדה מאפשרים למשתמשים לפתוח מטה את לוחות הצד כדי לגשת במהירות ובלי כלי עבודה לפנים המחשב. הלוחות מחוברים לצירים בתחתיתם והם יישארו מחוברים בזווית עד שיגיע הזמן לנתקם לחלוטין. המארז מגיע גם עם תושבות למאווררים ורדיאטורים ומסננים הניתנים להסרה בחלק העליון, בחלק הקדמי ובצד התחתון, כדי להגן מאבק מכל כיוון.

ביצועים וקישוריות מובילים

Strix Helios בנוי לביצועים ומוכן להרחבה – יש בו מקום ללוח אם עד גודל EATX ודי שטח למערכת רצינית של קירור במים. עם תמיכה ברדיאטורים בגודל מרבי של 420 מ"מ בחזית או 360 מ"מ בחלק העליון, נשמר גם מקום להתקנת משאבה ומיכל לקירור במים.

המארז כולל גם לוח I/O מתקדם הכולל קישוריות ובקרים מהירים, כולל יציאת USB 3.1 Type-C דו-כיוונית ובקרים ייעודיים של מהירות מאוורר ותאורת RGB.

הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.