רשת באג הודיעה על תחילת שיווקו של מותג האביזרים הגרמני רוקאט (ROCCAT), המוכר בעיקר בזכות מוצרי הגיימינג השונים שלו הכוללים בין היתר מקלדות, עכברים ואוזניות.

בתחום המקלדות, ישווקו שתי מקלדות: ROCCAT Vulcan 121 (במחיר 669 שקלים) היא מקלדת מכאנית בעל גימור מתכתי ותאורה אחורית מתחלפת בהתאמה אישית. למקלדת כפתורים בהתאמה אישית ומתגים מכאניים בעלי זמן תגובה מהיר במיוחד.

מקלדת נוספת היא ROCCAT Horde (במחיר 449 שקלים), בעלת מקשי מימברנה שאותם ניתן לשנות ולהתאים את זמן התגובה. יש גם מערכת תאורה אחורית, כפתור סיבובי להתאמה מהירה של בהירות התאורה, צבע, מהירות תגובה ועוד וכן כפתורים בהתאמה אישית.

Image result for ROCCAT Horde

בתחום העכברים ישווקו מספר דגמים, כשהיקר מבינהם הוא Kain 200 האלחוטי הנמכר ב-449 שקלים. לעכבר כפתורים מכאניים מסוג Titan Click פרי פיתוח החברה המבטיחים זמן תגובה מהיר. חיישן ה-Owl-Eye האופטי תומך עד 16000dpi הניתן לשינוי באמצעות כפתור DPI ייעודי מתחת לגלגלת וכן יש תמיכה ב-AIMO illumination, תאורה אחורית משתנה. הסוללה מספיקה לעד 50 שעות שימוש ומחירו הוא 449 שקלים.

Image result for Kain 200

למי שמוכן להסתפק בגרסה החוטית תציע באג את Kain 120 במחיר של 299 שקלים וכן את Kain 100 במחיר של 239 שקלים, כאשר האחרון מציע עיצוב זהה אך מוסיף גם דפנות מחופות סיליקון לאחיזה נוחה.

עוד בליין של רוקאט גם אוזניות גיימרים כמו דגם Khan Hi-Res 7.1 המשלבות מיקרופון נשלף (מדונה) ותמיכה בשמע 7.1. הן מגיעות עם כרטיס קול מובנה התומך ב-24 ביט 96 קילו-הרץ DAC עם השתקת קול פאסיבית ומערכת ROCCAT SWARM לשליטה באקולייזר מלא. מחירן 495 שקלים.

Image result for Khan Hi-Res 7.1

הדגמים היותר זולים הם Renga Boost ו-Stereo Noz במחיר של 249 ו-245 שקלים בהתאמה. אוזניות סטריאופוניות עם מיקרופון מובנה מסוג over ear הכוללות בקר שליטה בעוצמת השמע וחיבור חוטי 3.5 מ"מ.

באג תשווק גם מוצרים נוספים כמו משטחים לעכבר ודגמים אחרים של החברה. לרגל ההשקה יוצעו מוצרי רוקאט ב-25% הנחה.

המותג משווק בארץ גם על ידי מספר חנויות נוספות.