אם אתם מסוג האנשים שזוכרים בחיבה את חווית ההקלדה על מכונת כתיבה ישנה של פעם, ייתכן ותמצאו עניין בפריט החדש-ישן הבא: מקלדת מודרנית שנראית ומרגישה כמו מקלדת של מכונת הקלדה ישנה משנות ה-60 וה-70.

חברה בשם Lofree השיקה בהצלחה פרויקט מימון המונים עבור מקלדת אלחוטית בשם Four Seasons אשר משלבת טכנולוגיה של המאה ה-21 עם חווית רטרו נוסטלגית: המקשים מעוצבים בצורת עיגולים, ומנגנון ההקשה המכאני מספק חיווי לחיץ ומעודן שמקל על פעולת ההקלדה. כמו כן, המקשים גדולים ונוחים במיוחד, חלקם אף מחוברים זה לזה, והם מותאמים גם למקלידים בשיטה העיוורת.

Product 21924 product shots3 image

המקלדת עובדת בצורה אלחוטית באמצעות קישוריות בלוטות' למכשירים ניידים, אך ניתן גם לחבר אותה באמצעות כבל USB למחשב. היא מגיעה בארבעה צבעים אפשריים: שחור, אפור, כחול או לבן. פריסת האותיות בה מותאמת גם עבור משתמשי מאק, והיא תומכת בשלושה מצבים של תאורת מקשים. היא כוללת סוללה בנפח 4,000 מיליאמפר, וזמן השימוש בה נע בין שבוע לשבועיים בכל טעינה, תלוי במצב התאורה הנבחר.

הפרויקט, כאמור, כבר מומן בהצלחה באתר אינדיגוגו, והמקלדת צפויה להישלח לרוכשים כבר ב-20 במאי, תמורת מחיר מוזל של 99.99 דולר (לעומת 139.99 בהמשך הדרך). משלוחים, כרגע, מתבצעים בגבולות ארה"ב בלבד.