המשחק Apex Legends רק בן חודש והמפתחת, ריספון אינטרטיימנט (Respawn Entertainment), מפגינה אפס סובלנות כלפי שחקנים רמאים.

ג'יי פרצ'ט, מנהל קהילות של החברה, העלה פוסט לאתר הקהילות Reddit המתייחס לצעדים הננקטים במטרה לשפר את חווית המשחק של Apex Legends. כחלק מן הצעדים הללו פרצ'ט ציין את המלחמה בשחקנים רמאים: "עד כה הרחקנו מעל ל-355 אלף שחקנים ואנו נתייחס בחומרה רבה לכל מקרה של רמאות במשחק".

פרצ'ט ציין כי איתור הרמאים בוצע באמצעות כלי ייעודי בשם Easy Anti-Cheat בו משתמשים משחקים מקוונים גדולים נוספים. בריספון מודעים לעובדה כי מדובר במלחמה מתמשכת, והיא החלה להגדיל את הצוות הפנימי לטיפול בתופעה מעבר לשימוש במומחים חיצוניים.

אבל רמאים במשחקים מקוונים תמיד יש, ולא מעט. מי שיותר מעניין הוא כאשר חודש בלבד לאחר ההשקה של Apex Legends פקדו את המשחק מעל ל-50 מיליון שחקנים. ריספון שיחררה סרטון קצר החוגג את ההישגים המספריים של המשחק עד כה.

למרות שמדובר במספר מרשים, שגדול באופן משמעותי מאלו שפקדו את המתחרה הגדול בקטגוריה Fortnite Battle Royale בחודש ההשקה הראשון שלו, חשוב לזכור שרק בסוף נובמבר האחרון נודע כי ל-Fortnite יש כבר מעל ל-200 מיליון שחקנים רשומים. אבל בקצב הזה, אי אפשר לדעת.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.