האם רילמי (Realme) עומדת להפוך באופן רשמי ליצרנית הטלפונים הרביעית שנמצאת תחת כנפיה של חברת ההחזקות BBK? לפי דיווח באתר ערוצי השיווק וההפצה DigiTimes זה יכול לקרות ממש בקרוב, באופן יחסי, אם המכירות של מה שהוא כיום מותג של אופו (Oppo) ימשיכו להתקדם בקצב הנוכחי.

הדיווח מבוסס על הערכות בשוק ועל דברים שאמר מנהל המסחריות הראשי של המותג, צ'אנג הסיאנג ווי, בפגישת משקיעים. בפגשיה הוא טען כי החברה תבנה אקו סיסטם משלה, וזה כולל פסי ייצור נפרדים מזו של חברת האם.

נכון להיום ההבדל היחיד המשמעותי בין אופו לרילמי, מעבר לכך שהמותג תוכנן בעיקרון כדי להגדיל את מכירות החברה לשוק ההודי, הוא צוותי הפיתוח, התכנון והעיצוב. בפועל רילמי משתמש בקווי הייצור של אופו, במאגר החלקים של החברה, ואפילו ColorOS, הממשק של שני המותגים, זהה עם מעט מאוד שינויים שנובעים מהשוק ולא מעבר לכך.

אבל אולי הסימן הכי טוב הוא שווי אמר כי רילמי רוצה להיכנס לשוק האביזרים כבר בשנה הבאה. כבר בעת ההשקה בהודו של X2 Pro, הטלפון החדש של המותג, הוצג טיזר לאוזניות נטולות חוטים של המותג. כנראה שהן יהיו הראשונות בליין החדש של המותג שאולי עד אז כבר יהיה לחברה עצמאית, כאמור.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.