הדור הבא של קונסולות המשחק מתקרב: דיווח חדש שעלה לרשת גורס כי מיקרוסופט (Microsoft) צפוייה להשיק שתי קונסולות Xbox חדשות. בנוסף, נראה כי כבר בחודש הבא, החברה תחשוף את הקונסולה המוזלת עליה דיווחנו בעבר.

לפי הפרטים, מיקרוסופט תכריז ב-2020 שתי קונסולות משחק – 'אנקונדה' ו'לוקהארט'. אלה, כיאה לקונסולות ה'דור הבא', יציעו חומרה משופרת כשעל פי המקור החומרה העדכנית תהיה עם מעבד של AMD. אנקודה ולוקהארט מציינות שתי תצורות שונות בעלי מפרט ורמת מחיר שונה, כאשר הראשונה צפוייה להיות היקרה והחזקה יותר מבין השניים.

צמד הקונסולות החדשות יאפשרו לשחק במשחקים שנמצאים באופן מקומי על הזיכרון של הקונסולה ובמשחקים בהזרמה כחלק מ-Project xCloud אשר יתמוך הזרמת משחקים אל כל מכשיר.

בנוגע לקונסולה המוזלת, הדיווח מוסיף כי זו תציע לשחק במשחקים שהורדו מהחנות המקוונת של מיקרוסופט ותגיע עם נפח אחסון מוגבל יחסית וללא כונן הבלו-ריי (Blu-Ray). זו צפויה להגיע בתחילת השנה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.