ייתכן כי סמסונג (Samsung) מתכננת להציג שעון חדש בקרוב תחת השם "Galaxy Watch Active", אשר יצטרף לשעון ה-Galaxy Watch ויתמקד ביכולות לחובבי הכושר.

לפי תמונות עיבוד מחשב שהעלה המדליף OnLeaks לחשבון הטוויטר (Twitter), הוא טוען כי החברה תציג את Galaxy Sport כבר בטווח הזמן הקרוב, ייתכן כי זה יקרה בתערוכת הסלולר בברצלונה שתתקיים בסוף חודש פברואר.

עיצובו של השעון נראה מינימליסטי יותר מאשר ה-Galaxy Watch ובעל מסגרת עגולה קמורה ללא הטבעת המסתובבת הנחשבת אולי סימן ההיכר של הסדרה. לעומת זאת המסגרת דקיקה ונראה כי המסך מגיע כמעט עד הקצה. ניתן להבחין כי לשעון יש שני כפתורים פיזיים בדופן ימין וחיישן בגבו, שאפשר לשער כי זהו מד דופק.

עוד נאמר כי הוא יוצע ביותר גוונים ורצועות, כך מלבד השחור הוא יגיע גם בצבע כסף, ירוק, ורוד וזהב. הרצועה היא מסיליקון, אך תתאפשר החלפתה באחרת בצורה קלה ופשוטה. לא ברור לעת עתה האם Galaxy Sport יוצע גם בגרסה תומכת בתקשורת סלולרית 4G LTE.

מדובר בדיווח ראשון, כך שעד פברואר וודאי עוד נשמע על כך רבות.

עדכון: Galaxy Watch Active הוכרז רשמית

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.