לרגל חגיגות 60 השנה להופעת השלט רחוק בחיינו נראה כי מערכת היחסים עם הגאדג'ט האהוב יציבה מאי פעם. בסקר שערכה לוג'יטק ברחבי אירופה עלה ש- 25% מהנשאלים יעדיפו לוותר על סקס למשך חודש שלם מאשר לוותר על השליטה בטלוויזיה למשך אותו פרק זמן

הסקר של לוג'יטק, שנערך על ידי מחקרי וויקפילד, העלה תוצאות מעניינות נוספות הנוגעות לגאדג'ט האהוב; נראה כי השלט הרחוק הפך לחלק כל כך חיוני בחיים עד כי 21% מהנשאלים ענו שיעדיפו לוותר על מברשת השיניים שלהם מאשר לוותר על השלט הרחוק. 20% מהנסקרים היו צריכים בשלב כזה או אחר לרשום הוראות הפעלה לשלט עבור חברים או שמרטפים. עוד עלה שבחמש השנים האחרונות, מספר האנשים המחזיקים בארבעה שלטים או יותר כמעט והכפיל את עצמו מ-23% ל-43%. אך למרות שישים השנים בהן הוא נמצא בסלון הבית, קרוב ל-18% מהמבוגרים ציינו כי בביתם יש מי שלא יודע להשתמש בשלט ו-77% הודו שהשלט בעצם מסובך מדי עבורם.

"ככל שאנחנו ממשיכים לעדכן את חיינו בגאדג'טים", אומר פרדריק בוטין, מנהל מוצר בכיר בלוג'יטק, "אנחנו הולכים וצוברים עד שישה שלטים בכל בית בכדי לנתב את צרכי הבידור שלנו. שישים שנה חלפו מאז המצאת השלט הראשון ואנחנו הפכנו לתלויים בו". כיום, מגוון שלטי ההרמוניה האוניברסאליים של לוג'יטק מאפשרים לצופים להתרווח בסלון הבית ולצפות בטלוויזיה בנוחות יתרה. השלטים פועלים בטכנולוגיית אינפרא אדום היכולה אף לשלוט במכשירים גם אם הם נמצאים בחדרים שונים. עוד מוסיף בוטין כי "עשינו דרך ארוכה מאוד מהיום בו השלט הושק לראשונה בשנות ה-50 – משלט המחובר בחוט למכשיר הטלוויזיה לשלט אלחוטי, מלחצני פלסטיק למסכי מגע. שלטי הרמוניה של לוג'יטק הובילו את הדרך הטכנולוגית במשך שנים".

קרא עוד:  הושק בישראל: Jabra Elite 75t ב-699 שקלים

לאחרונה הוסיפה לוג'יטק שלט חדש למשפחת השלטים המתקדמים שלה, ה-HARMONY 300i שבאפשרותו לתפוס את השליטה של ארבעה שלטים בו זמנית. השלט החדש של לוג'יטק הוא בן לוויה מושלם לעונת החורף בטלוויזיה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.