מותג רדמי (Redmi) של שאומי (Xiaomi) מציג דגם בסיסי חדש בשם Redmi 8A, עם כמות נכבדה של שיפורים לעומת קודמו ה-7A שנחשף מוקדם יותר השנה (ונמכר סביב ה-70 דולרים). יש לו מסך LCD גדול יותר (6.22 אינץ'), עם רזולוציה משופרת קלות של 1520X720 פיקסלים. המסך עדיין מגיע ללא סורק טביעות אצבע מובנה ואין כזה גם בצידו האחורי של המכשיר – כך שהמשתמש יאלץ להסתפק בקוד או בזיהוי פנים פשוט יחסית באמצעות המצלמה הקדמית.

מצלמה זו משולבת הפעם בתוך מגרעת קטנה יחסית, עם חיישן באיכות 8 מגה-פיקסל. המצלמה האחורית מצוידת בחיישן 12 מגה-פיקסל של סוני (Sony). על הביצועים ב-Redmi 8A אחראי מעבד Snapdragon 439 של קוואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה בנפח 2 או 3 גיגה-בייט ו-32 גיגה-בייט לאחסון קבצים עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיסי microSD.

Image result for Redmi 8A

הסוללה של Redmi 8A בעלת קיבולת מרשימה של 5,000 מיליאמפר/שעה, עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 18 וואט (אם כי בתוך אריזת המכשיר מסופק מטען 10 וואט בלבד). מארז המכשיר עשוי פלסטיק, הוא עמיד בפני רטיבות ומגיע בצבעי שחור, כחול ואדום. ה-Redmi 8A יהיה זמין למכירה החל מסוף החודש הנוכחי, במחירים המתחילים ב-99 דולרים בלבד.