גוגל (Google) השיקה עיצוב מחודש לשירות Google Earth. מדובר בעדכון ראשון מזה שנתיים. הוא מביא עמו כמה תכונות חדשות עבור משתמשי אנדרואיד (Android), וגם בגרסת הדפדפן. בראש ובראשונה מאפשר Google Earth כעת לצפות במספר מיקומים בעולם בתלת ממד, מהגרנד קניון בארצות הברית ועד טירת שאמבור בצרפת. צלמית קטנה של 3D בפינה יאפשר למשתמש לצפות במיקום דרך עיניים של רחפן.

מעבר לכך, ניתן כעת לצאת לסיורים מודרכים וירטואליים במספר אתרים בעולם בהנחייתם של מדענים, אנשי תיעוד ומומחים שונים, אשר מובילים את המשתמש מאתר לאתר באמצעות סרטוני מדיה, תמונות רחוב וסרטוני 360 מעלות. התכונה החדשה נקראת Voyager, וקיימים כבר יותר מ-50 סיורים כאלו.

בנוסף הוסיפה גוגל כפתור I’m Feeling Lucky אשר מתפקד כמו הכפתור הידוע במנוע החיפוש: לחיצה עליו מובילה את המשתמש לחקור אחד מ-20,000 אתרים לא ידועים בעולם, מבתי אופרה באיטליה ועד מעיינות חמים ביפן, תוך כדי הצגת כרטיסיות מידע עם עובדות מעניינות על המקום.

הגרסה החדשה של Google Earth זמינה כאמור באתר earth.google.com (באמצעות דפדפן הכרום בלבד) או באפליקציה ייעודית למשתמשי אנדרואיד, כאשר בקרוב ישוחרר העדכון גם ל-iOS ולדפדפני אינטרנט נוספים.