נוביה (Nubia), הכריזה באופן רשמי על Red Magic 3, הדור השלישי של טלפוני המשחק שלה, ובדרך גם השלימה את קצת הפרטים שעוד לא היו ידועים על המכשיר החדש, ובעיקר לגבי המסך.

אז Red Magic 3 מגיע עם מסך בגודל של 6.65 אינץ' ברזולוציית +FHD שמציע קצב רענון של 90 הרץ ותמיכה בתכני HDR. את המסך משני הצדדים עוטפים רמקולים סטראופוניים עם תמיכה בטכנולוגיות קול בתלת-ממד, כולל DTS:X. כמו בטלפון הקודם יש מסביב על המסגרת של המכשיר כפתורים רגישים למגע וניתנים לתכנות המשמשים כמו כפתורי כתף בקונסולות.

מאחור יש מצלמה אחת בלבד אבל עם חיישן בגודל 48 פיקסל והיא נמצאת מעל חיישן טביעות אצבע בעל מראה ייחודי של יהלום. הסיבה היא כמובן שיש צורך במקום עבור מערכת האוורור ההיברידית שמטרתה לשמור על ביצועי הטלפון ברמה הגבוהה ביותר גם כשהמערכת על שבב מתחילה להתחמם, וזו מערכת היברדית עם צינוריות שמכילות נוזל להורדת הטמפרטורה שמאוורר פנימי עוזר לקרר אותו. מעבר לכך שולב בגב של ה-Red Magic 3 פס תאורה עם תמיכה ב-16.8 מליון גווני צבע כשהמשתמשים יוכלו להגדיר את הצבעים שהוא יציג. מצלמת הסלפי מציעה חיישן בגודל של 16 מגה-פיקסל.

Nubia Red Magic 3 fan

כצפוי המערכת על שבב ב-Red Magic 3 היא Snapdragon 855 והיא מלווה בכמה תצורות זיכרון: 6/128 גיגה-בייט, 8/128 גיגה-בייט ו-12/256 גיגה-בייט. הסוללה היא בנפח עבודה מרשים של 5,000 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה בהספק של 30 וואט. לפי נוביה 10 דקות טעינה אמורות להספיק לשעת משחק.

קרא עוד:  הוא חוזר: מוטורולה הציגה באופן רשמי את Razr החדש

האופן מפתיע מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9.0 נקייה כמעט לחלוטין, כשהשינויים מתייחסים בעיקר להיבט של המשחקים כמובן. אחת התכונות ששולבו מכונה Red Magic Games Space 2.0 והיא תאפשר שימוש בלוח מיוחד במצב המשחקים שיאפשר לקבל ולעקוב אחרי נתונים שונים, כולל טמפרטורה ומהירות העבודה של המאוורר.

המחירים טרם פורסמו, אבל ההשקה בפועל מתוכננת בסין ב-3 במאי כשלאחר מכן במהלך החודש הוא יזכה גם להפצה גלובלית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.