בחודש פברואר האחרון עלה דף מסתורי באתר האמריקאי של HTC שמציע את מכשיר ה-HTC One בצבע אדום, ומוקדם יותר החודש חנות בריטית הציגה באתר שלה גם כן בצבע זהה. למרות שהופיע פעמיים, עדיין לא מוצע המכשיר בצבע האדום למכירה, אך כנראה יהיה זמין לרכישה בקרוב – לצד מכשיר HTC One בצבע כחול.

htc-one-redעל פי השמועות והתמונה המצולמת, מכשיר HTC One באדום עתיד להגיע בקרוב לשווקים, כאשר לצידו יתווסף מכשיר בצבע כחול. שני הצבעים החדשים יימכרו לצד המכשיר בצבעי שחור וכסוף, ומחירם לא צפוי להיות שונה. בעבר, יצרה HTC מהדורה מוגבלת של 50 עותקים בלבד של מכשיר ה-HTC Legend, ואפילו כמה מכשירי One S בצבע סגול.

ה-HTC One הוא מכשיר הדגל הנוכחי של HTC שמהווה תחרות ישירה ל-Galaxy S 4 של סמסונג. למכשיר מסך בגודל 4.7 אינץ' ברזולוציית Full HD, מעבד מרובע ליבות בתדר של 1.7GHz, מצלמת 4MP, זכרון 2GB RAM ו-32GB64GB – זכרון פנימי שלא ניתן להרחבה. המכשיר מגיע בגרסאת אנדרואיד 4.1.2 (עדכון ל-4.2 מובטח) עם ממשק המשתמש החדש של החברה – Sense 5. המכשיר מקבל ביקורות חיוביות מאוד מסביב לעולם כאשר מבקרים רבים מחשיבים אותו כמתמודד ראוי ל-Galaxy S 4 ול-iPhone 5 על כיסם של הצרכנים, וחלק מהמבקרים אף מכתירים אותו מכשיר הכי טוב כיום.