רילמי (Realme), בדיוק כמו שנוהגות רוב היצרניות הסיניות, מפזרת טיזרים לא מעטים לקראת השקת מה שהיא מכנה משפחה חדשה של טלפונים חכמים. המשפחה החדשה, שמכונה Narzo, מיועדת לפי החברה למשתמשים ילידי דור ה-Z. שני מכשירים יוצגו לראשונה כבר השבוע באופן רשמי, ב-26 במרץ, ומדובר ב-Narzo 10 ו-Narzo 10A.

החברה אף הכינה שיר וקליפ מיוחדים לקידום הסדרה החדשה, אך חדי העין יכולים להבחין שלפחות מבחינת העיצוב, וכנראה לא רק, מדובר בהשקה מחדש תחת שמות חדשים לשוק ההודי – Narzo 10 הוא Realme 6i בעוד Narzo 10A זהה לדגם שלוש המצלמות שהשיקה החברה תחת השם C3 במדינות כמו תאילנד ואינדונזיה.

כך או כך מדובר שני מכשירים שאמורים להיות זהים פחות או יותר. ההבדל המשמעותי, שבולט כלפי חוץ, הוא של-10 יהיה ארבע מצלמות מאחור לעומת שלוש של ה-10A. המצלמה הראשית, לפחות במקרה של ה-10, תהיה עם חיישן בגודל של 48 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.8. שלוש המצלמות האחרות אמורות להיות בגודל של 8 + 2 + 2 מגה-פיקסל, שהמצלמה שתיגרע ב-10A אמורה להיות מצלמת המקרו.

מצלמה בגודל חיישן כזה כבר נמצאת עמוק בשוק הביניים, ועם מסך IPS בגודל 6.5 אינץ' ברזולוציית +HD, לשם בדיוק מכוונים שנוי הטלפונים הללו שגם יגיעו עם מגרעת דמוית טיפה למעלה. המעבד אמור להיות Helio G80 של מדיה-טק (MediaTek) שמיועד למשחקים. הוא יימכר בתצורות של 3/64 ו-4/128 גיגה-בייט זיכרון. הסוללה תהיה בנפח 5,000 מילי-אמפר/שעה והיא תתמוך בטעינה מהירה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.