בדיוק כמו שדיווחנו לפני מספר חודשים, רילמי (Realme) אכן הופכת לחברה עצמאית שפועלת בנפרד מאופו (Oppo) בהיבטים של תכנון, פיתוח ועיצוב. אחרי שהשיקה את האוזניות האלחוטיות הראשונות שלה, היא נכנסת כעת לראשונה תחום רצועות הכושר עם ההכרזה על Realme Band.

הרצועה תגיע עם מסך צבעוני בגודל 0.96 אינץ' שנחשב לסטנדרטי בתעשייה ברזולוציה של 160×80 פיקסלים. המסך מוגן בזכוכית הגנה שטוחה והצמיד תומך ב-IP68, ואין לו בעיה על הנייר גם עם מים חמים במקלחת.

הוא מצויד בסוללה בנפח עבודה של 90 מילי-אמפר/שעה שלפי החברה אמורה להפסיק לעד עשרה ימי עבודה עם מדידת דופק רציפה. הטעינה שלו נמשכת פחות משעתיים וכמו רצועות זולות בשוק הסיני, הטעינה מתבצעת באופן ישיר ממחבר USB – מנתקים את הרצועה ומכניסים את קצה השעון למחבר. הרצועות הן ברוחב 16 מ"מ וניתנות להחלפה בקלות.

מבחינת תוכנה השעו ןיציע חמישה רקעים מוגדרים אך בחברה מבטיחים תוספת, וכבר בעתיד הקרוב. Band תומך בקבלת התראות מאפליקציות השיחות המידיות הידועות, כולל כל האפליקציות של פייסבוק (Facebook), אבל גם TikTok ו-Twitter. כן ניתן לקבל התראות ממסרונים וכמובן זיהוי שיחה. ההודעות יוצגו עם סמל האפליקציה המתאימה מעל וניתן יהיה לקרוא אותן במלואן עם הזזת האצבע על הכפתור בקצה התחתון של התצוגה.

כמו כל שעון כושר יש אפליקציה מלווה שבמקרה הזה נקראת LinkSmart. היא גם תאפשר לבחור שלוש מתוך תשע פעילויות למעקב קבוע ברצועה, ומכיוון שההשקה מיועדת קודם כל להודו, לא מפתיע שאחת האפשרויות הללו היא משחק קריקט.

הרצועה תוצע בצבע שחור, צבע זית וצבע צהוב החל בשבוע הבא במחיר נמוך של כ-21 דולרים.