אופו (Oppo), הציגה היום בהודו, את האוזניות נטולות החוטים (TWS) הראשונות של המותג שלה רילמי (Realme). כפי שכבר היה ברור מהטיזרים של החברה/מותג האוזניות החדשות, Buds Air, דומות מאוד במראה החיצוני – כמו אוזניות של חברות רבות אחרות – ל-AirPods של אפל (Apple), אבל להבדיל הן מוצעות גם בצבע שחור וצהוב ולא רק בלבן.

האוזניות מבוססות על שבב אודיו בייצור עצמי שהחבר המכנה בשם R1 והן מצוידות בדרייברים בגודל 12 מ"מ ולפי החברה הן מכווננות להדגשת באסים. בכל אוזניה יש גם שני מיקרופונים, אחד לביצוע שיחות ואחד לצורך הנחתת רעשי רקע.

הקישוריות מבוססות על בלוטות' 5.0 מה שמבטיח חיבור כמעט מיידי עם טלפונים שמצוידים בטכנולוגיה הזו. האוזניות מצוידות במשטחי מגע לתפעול הכללי, כולל גישה מובנית ל-Google Assistant. הן מצוידות בחיישנים שמזהים שמוציאים אותן מהאוזניים, כך שניתן להגדיר אותן להפסקת תפעול כשעושים זאת.

ה-Buds Air תומכות בהטענה אלחוטית ומארז הטענה שלהן נטען בעצמו באמצעות חיבור USB Type-C. החברה לא מסרה פרטים לגבי הקיבולת של הסוללות, אך הבטיחה עד 17 שעות ניגון כולל המארז, ועד 3 שעות לפחות לכל אוזנייה בטעינה מלאה – וזה קצת חלש.

מה שיחסית מפתיע הוא שהמחיר שלהן יהיה כ-55 דולרים בלבד.