רייזר (Razer), כמיטב המסורת שלה, הציגה עכבר משחקים חדש, כשהפעם מדובר בעכבר בשם Mamba שמעבר לכך שהוא אלחוטי, הוא גם לא זקוק לסוללה אלא משטח מיוחד.

את הכוח החשמלי לו הוא זקוק מקבל העכבר משדה מגנטי הנוצר במשטח שנקרא Firefly HyperFlux, שהוא זה שבעצם מתחבר למחשב. עובדה זו מאפשרת לעכבר לפעול, כאמור, ללא סוללה וכך גם להיות קל משקל – יתרון משמעותי עבור גיימרים. שגם לא צריכים יותר לדאוג שהסוללה תתרוקן לפתע באמצע השימוש, שכן כל עוד משטח העכבר מחובר למחשב הוא פועל. בנוסף, ניתן להשתמש בעכבר כעכבר חוטי באמצעות חיבור כבל בינו לבין המחשב.

בדומה למוצרים נוספים של החברה, מציע העכבר של רייזר חיישן אופטי מדוייק יותר וכן טכנולוגיה שאמורה למצוא את התדר האלחוטי היציב לתקשורת בין העכבר למחשב. כך מאפשר העכבר לקלוט תנועות מהירות וחדות יותר עם כמה שפחות הפרעות בתקשורת.

"בעוד שחברות אחרות ניסו להטמיע טעינה אלחוטית בעכברים, הן עדיין זקוקות לסוללה שתיטען. כעת גיימרים כבר לא תלויים בחסדי הסוללה או הכבל. במקום זאת, הם יהנו מחופש אלחוטי מלא מעכבר ללא כבלים שהוא במשקל של עכבר חוטי", אמר מין-ליאנג טאן, מייסד ומנכ"ל רייזר.

העכבר צפוי להתחיל להימכר עוד ברבעון הראשון של 2018, כשמחירו של העכבר והמשטח יחדיו יהיה 250 דולרים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.