רייזר (Razer) מעדכנת את קו המחשבים הניידים הקומפקטיים שלה, ה-Blade Stealth 13, עם מעבדי Core i7 מהדור האחרון (Ice Lake), לצד המעבד הגראפי GeForce GTX 1650 של Nvidia. לטענת החברה המעבד הגראפי החדש, המסוגל להתמודד עם רוב משחקי הפעולה הפופולריים בקצב סביר (אם כי לא ברמת הפירוט הגבוהה ביותר), ההופך את ה-Blade Stealth 13 ל״אולטרה-בוק הגיימינג״ הראשון בעולם.

Blade Stealth 13 מגיע עם מסך בגודל 13.3 אינץ׳ וברזולוציה של 1080P או 4K (בגרסה השנייה מדובר במסך מגע). כמו כן המפרט כולל 16 גיגה-בייט זיכרון עבודה מסוג LPDDR4, כונן SSD בנפח 512 גיגה-בייט, ארבעה רמקולים, כמות נאה של חיבורים (חיבור Thunderbolt 3, שני חיבור USB 3 בגודל מלא, חיבור USB-C) וכמובן את מערכת ההפעלה Windows 10. זמן הסוללה עומד על כ-11 שעות. מחירו של המחשב מתחיל ב-1,799 דולרים.

Image result for Blade Stealth 13

מהדורה נוספת ולבנה, ״Mercury White Edition״, מבוססת על מפרט זהה למעט המעבד הגראפי – במקום זה של Nvidia, היא מגיעה עם מעבד גראפי מובנה של אינטל (Intel) מסוג Iris Pro. גם כאן, טוענות הן רייזר והן אינטל כי בגרסתו האחרונה עבר מעבד זה שיפור משמעותי בביצועיו, וכעת ניתן להתייחס אליו כבעל יכולות גיימינג לגיטימיות. מחירו של המחשב במהדורה זו מעט נמוך יותר, החל מ-1,499 דולרים. כל הדגמים צפויים להגיע לחנויות בארה״ב לקראת סוף החודש הנוכחי.