רייזר (Razer) הגיעה לכותרות לאחרונה בגין טלפון המשחקים שהשיקה, הראשון של החברה אי פעם, אבל היא לא שכחה מהם המקורות שלה. החברה הכריזה על עכבר משחקים חדש בשם Naga Trinity עם תכונה יוצאת דופן בולטת במיוחד: אפשרות להחליף את החלק הצדדי השמאלי של העכבר כדי לקבוע את תצורת הכפתורים בה רוצים להשתמש עבור סוגי משחקים שונים.

יחד עם העכבר מגיעים שלושה לוחות צד שכאלה, עם 2 כפתורים, 7 כפתורים או 12 כפתורים – וזאת מעבר לכפתורים הרגילים של העכבר. כל הכפתורים של העכבר, בכל מצב של לוח צד, מבוססים על מתגים מכניים של רייזר עצמה והם ניתנים לתכנות עבור משחקים שונים. זה אומר שבמצב מסוים אפשר לתכנת כמעט 20 כפתורים, כשמספר זה כולל גם פעולות שמתאימים למצבים שונים של גלגלת העכבר.

Razer Naga Trinity

החברה משתמשת לשם כך בטכנולוגיה קניינית שהיא מכנה Chroma, והיא טוענת שמדובר בשילובים שמתאימים במיוחד למשחקים מקוונים המוניים, ולא משנה באיזה כותר משחקים.

העכבר מצויד בחיישן אופטי מדור חמישי שמציג איכות, מהירות ודיוק ברמה של 16,000DPI, והאצה במהירות של עד 450 אינצ'ים לשנייה.

Naga Trinity יושק בזמן לתקופת מכירות החגים של דצמבר, והוא יעלה כ-100 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.