רייזר (Razer) קופצת על עגלת המחשוב הלביש ומכריזה על צמיד ניטור כושר חכם בעלות של 99 דולר, שהם כ-385 שקלים.

רייזר מוכרת בעיקר מתחום האביזרים לגיימרים. היא מייצרת מגוון מוצרים החל מעכברים ומקלדות ייעודיות ועד אוזניות משחק. עכשיו, כאמור, היא נכנסת לתחום המחשוב הלביש עם Nabu: צמיד ניטור כושר עם יכולות חכמות  הצמיד מצויד במסך OLED שחור-לבן באבחנה של 128×32 פיקסלים. הוא מסוגל להתריע כאשר מגיעות התראות ממכשיר הסלולר באמצעות הודעה על המסך ורטט, ומדובר על התראות כמו שיחה נכנסת, הודעות דוא״ל, הודעות כתובת, תזכורות ועוד. הצמיד גם יכול להתחבר אל צמידים Nabu אחרים באזור וליצור מעיין 'רשת חברתית' כך שניתן יהיה למצוא מתאמנים נוספים בעלי פרופיל אימונים זהה ואף להחליף מידע באמצעות מתן ׳כיף׳. מעבר לכך הוא כולל אפשרויות של ניטור שונות כמו – מעקב אחר שינה, מעקב אחר שריפת קלוריות, מד צעדים וכו׳.

כיאה לצמיד כושר הוא עמיד בפני מים בתקן של IP54 כך שניתן להרטיב אותו ללא חשש. לצמיד זמן סוללה של 5-7 ימים והוא מגיע במגוון צבעים – ירוק זרחני, כתום, אפור ושחור. הצמיד תומך בזיווג עם מערכות ההפעלה אנדרואיד (Android) ו-iOS.

הגל הראשון של הצמידים בהזמנה מוקדמת נמכר במחיר של 79 דולר, וכבר אזל. יש להמתין לגל הזמנות נוסף. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הייעודי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.