יצרנית החומרה רייזר (Razer), המפורסמת במיוחד בזכות קו מוצרי הגיימינג הפופולרי שלה, מעוניינת לפתח מכשיר טלפון חכם חדש לגיימרים. לצורך כך, תנסה החברה לגייס הון עתק – לא פחות מחמישה מיליארד דולרים – במסגרת הנפקת מניות בבורסה של הונג-קונג. הנפקה זו צפויה להיות, לפי הדיווח במגזין העסקים בלומברג, אחת הגדולות של השנים האחרונות.

גיוס ההון של רייזר יאפשר לה לפתח מגוון של גאדג'טים חדשניים, אולם הסמארטפון הוא המוצר המרכזי והחשוב מכולם. נכון לעכשיו ידוע רק כי הוא יעוצב כך שימצא חן במיוחד בעיני "הגרעין הקשה" של השחקנים (Hardcore Gamers). לא ברור האם הכוונה היא למוצר משלים לגיימרים המשחקים במחשב, או שברייזר מעוניינים ליצור פלטפורמת גיימינג ניידת חדשה שתספק את צרכי הגיימרים הכבדים.

זהו איננו המיזם הראשון של רייזר הקשור בתעשיית הסלולר. לפני מספר חודשים חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם רשת הסלולר האירופאית ״3״, במסגרתו היא צפויה להקים רשת ווירטואלית תחת מותג רייזר ולספק חבילות תקשורת המותאמות לצעירים ולגיימרים. כמו כן, החברה מייצרת אביזרים שונים למכשירים ניידים, בהם אוזניות, סוללות חיצוניות ומארזים ממותגים. מוקדם יותר השנה רכשה רייזר את יצרנית הסמארפונים הצעירה נקסטביט (Nextbit), שללא ספק תיקח חלק בפרויקט אם אכן יקרה. בכל מקרה, כנראה שלא נזכה לראות את סמארטפון הגיימרים של רייזר עד עמוק לתוך שנת 2018 לכל המוקדם.