ברייזר (Razer), יצרנית ציוד הקצה לגיימרים, רוצים להשתלט גם על שוק הגיימינג בטלפונים, כשבחברה השיקו את Razer Hammerhead אוזניות אלחוטיות עם זמן השהייה נמוך במיוחד וגם צמד בקרים מתפרקים לטלפון.

ה-Hammerhead הן אוזניות אלחוטיות לחלוטין (True Wireless) אשר יושבות בתוך האוזן. על פי רייזר הן מגיעות כדי להציע פתרון לסוגיה ממנה סובלים גיימרים המשחקים על מכשיר האנדרואיד (Android) והיא השהייה ('לאג') בין המתרחש על המסך לבין הנשמע באוזניות, כאשר משך ההשהייה משתנה בין יצרנים מסויימים והתקנים שונים.

לכן ב-Hammerhead ניתן להפעיל מצב מיוחד עם זמן השהייה של 60 מילישניות ועל פי רייזר מצב זה לא יפגע באיכות השמע או בחיי הסוללה המספקת זמן ניגון של 3 שעות. בנוסף, האוזניות תומכות ב-Bluetooth 5.0, משטח מגע עם יכולת להפעיל את העוזרת האישית, עמידות בפני מים ואבק בתקן IPX4 וכן כיסוי אשר מציע כ-12 שעות נוספות.

ה-Hammerhead זמינות לרכישה כבר עכשיו מאתר החברה במחיר מומלץ לצרכן של 99 דולרים.

Razer Junglecat בקרי שליטה מתפרקים לטלפון

ברייזר השיקו גם את ה-Junglecat, בקר שליטה מתפרק אשר יכול להתחבר אל שני צידי הטלפון א-לה שלטי ה-Joy-Con של קונסולת ה-Nintendo Switch. הם מתחברים אל הטלפון באמצעות תקן Bluetooth LE, מציעים זמן סוללה של 100 שעות ונטענים דרך חיבור USB Type-C.

Image result for Razer Junglecat

אל מכשיר הטלפון הם מתחברים באמצעות התקן חיצוני, כאשר ברייזר מספקים כרגע כיסוי רק ל-3 מכשירים: Razer Phone 2, Galaxy Note 9 ו-+Galaxy S10.

קרא עוד:  ירידת מחיר: אוזניות Redmi AirDots ללא חוטים ב-16 דולרים

גם ה-Junglecat זמינים לרכישה כבר עכשיו מהחנות המקוונת של רייזר במחיר של 99 דולרים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.