יצרנית הציוד לשחקנים רייזר (Razer) הכריזה על Razer Sila, נתב ייעודי לגיימרים. בדומה ליצרניות נוספות לפניה, ברייזר מבטיחים כי השימוש ב-Sila ישפר את ביצועי הרשת במשחקים ולכל הפחות יבטיח לאלה חיבור אמין, יציב ומהיר.

על פי הצהרות החברה, ההבדל בין ה-Sila לנתבים מתחרים נובע משימוש בטכנולוגיה ייעודית המכונה 'FasTrack', זו מאפשר ניהול ותעדוף תעבורת הרשת. טכנולוגיה זו מזהה תעבורת רשת של משחקים באופן אוטומטי ברשת הביתית בין אם מדובר במשחקים המופעלים על גבי קונסולות משחק כמו ה-Xbox One או ה-PlayStation 4, משחק על המחשב האישי ואפילו כאלו המופעלים על הטלפון הנייד. כשנתב מזהה זאת הוא נותן עדיפות לתקשורת זו כדי להבטיח תפקוד מיטבי בעת משחק במשחק רשת או בהזרמה או צפייה בשירותים כמו Twitch ו-Mixer.

Image result for RAZER SILA

הנתב כולל גם יכולת להקצות רוחב פס קבוע לטובת משחקי רשת, זאת לצד טכנולוגיה לזיהוי עומס בערוצים השונים של הרשת האלחוטית והחלפתם בעת הצורך באופן אוטומטי. את שאר הגדרות של נתב ה-Sila ניתן לשנות באמצעות אפליקציה ייעודית בטלפון.

מבחינת המפרט הטכני, Sila כולל 9 אנטנות ותמיכה בתקשורת אלחוטית בתקן IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, כאשר טווח האות מתאים לשטח של "עד 557 מטר רבוע". כמו-כן ישנה היכולת להשתמש במספר נתבים ליצירת רשת אלחוטית אחודה (Mesh Network) וכן שלוש יציאות רשת ושתי כניסות USB.

הנתב זמין לרכישה באתר החברה ואצל מספר משווקים בעולם במחיר של 249.99 דולר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.